Rozmarný večer

04.08.2016
Rozmarný večer

Hrad Klenová
12. 8. 2016 od 21:00

Večer plný písní a scének ze slavné letní komedie českého klasika.

Hrají a zpívají: Jan Potměšil, Jitka Nerudová, Tomáš Stolařík, Irena Kristeková, Jan Zadražil, Míla Tichý, Eliška Boušková, Jakub Špalek, Zdeněk Dočekal.


Divadelní spolek Kašpar hraje v Divadle v Celetné již devět let Vančurovo Rozmarné léto a po úspěchu této inscenace dopsal i jeho svérázné doplnění pod názvem Rozmarný bonus.
Dnes toto legendární představení dostává konečně svoji zájezdovou podobu. Zazní všechny “rozmarné” písně (hudba Petr Malásek, texty Kašpar) a dějem Vás provedeme tak mistrně, že se dobře pobavíte a děj Léta pochopíte. Slibujeme svéráznou vančurovskou atmosféru, skvělou hudbu a příjemný večer.

Tak tedy: Vejděte na říční plovárnu Antonína Důry, shlédněte představení potulného kouzelníka Arnoštka, poznejte hospodu U čtrnácti pomocníků – navštivte městečko Krokovy Vary! Stanete se svědky událostí, které nikdo nečekal, ale každý po nich toužil!
Léto je už tady, komedianti se blíží a co s načatým večerem? “Lampy, kouzelný klobouk a strmý provaz – jak je to krásné býti kadeřavým!“

Za každého počasí se hraje venku - pláštěnky s sebou.

Vstupenky je možné zakoupit v předprodeji v pokladně Galerie U Bílého jednorožce a v pokladně galerie na Klenové.Štítky:

Sledujte nás na Facebooku

galerieklatovy.klenova

Výstavy, akce

Navštivte naše akce

E-shop GKK

Kupte si u nás zajímavé publikace