Autorský workshop s Martinem Kurišem

Autorský workshop s Martinem Kurišem
07.06.2019

Zámek Klenová
15. 6. 2019 ve 14 hodin

V červnu nás na Klenové čeká milá návštěva - Martin Kuriš, jehož výstavu lze zhlédnout v zámecké galerii na Klenové! Výtvarník a všestranně nadaný autor povede ve spolupráci s V. Hrabětovou workshop pro děti i dospělé. Vše se uskuteční na Klenové 15. 6. 2019 od 14:00, podle počasí budeme buď v zámecké galerii nebo na nádvoří hradu Klenová.

Budete mít možnost se Martina Kuriše zeptat na to, co Vás zajímá. Autor sám poskytne také krátký komentář ke svojí výstavě. Ta prezentuje pouze zlomek z jeho rozsáhlé tvorby - kromě nádherných obrazů a dřevěných soch uvidíte loutky, které vyrábí, a také je přiveze na workshop ukázat. Za dohledu autora budete moci vyzkoušet i kresbu a pro některé zájemce bude vyroben i malý portrét přímo Martinem. Samozřejmě nás čeká i vlastní tvorba - vyrobíme si také svoje loutky / postavičky a figurky!

Důležité informace:
  • workshop není vhodný pro děti do 4 let
  • cena 25 Kč každý účastník
  • veškerý materiál zajištěn
  • doba trvání 2,5 - 3 hodiny
  • na workshop se můžete přihlásit buď emailem nebo telefonicky na čísle + 420 731 068 807.
Fotografie pořízené pověřeným pracovníkem galerie na této dílně mohou být využity pro propagační účely Galerie Klatovy / Klenová. Účastí na této dílně s tímto vyjadřujete souhlas.

IMAGE: